Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Filmy


V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja

25 kwietnia 2018 w Złotych Tarasach w Warszawie zorganizowaliśmy 5. edycję Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych "Rentowny Hotel". Wydarzenie to na dobre wpisało się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń hotelarskich. Uczestnicy konferencji wzięli udział w 5 prelekcjach oraz 5 debatach eksperckich, podczas których dyskutowano o palących problemach w branży hotelarskiej i skutecznych sposobach na ich przezwyciężenie.

 
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja

28 października 2015 r. w warszawskim Ariport Hotel Okęcie odbyła się trzecia edycja największego w Polsce kongresu hotelowego, w tym roku poświęconego przede wszystkim skutecznym sposobom podnoszenia sprzedaży w hotelach oraz rentowności biznesu hotelowego w nadchodzącym roku. W spotkaniu wzięło udział przeszło 230 menedżerów i właścicieli hoteli i obiektów hotelowych, prelegenci oraz wystawcy. Kongres stworzył sposobność do wymiany opinii i poglądów pomiędzy profesjonalistami z branży HoReCa. Podczas 5 paneli tematycznych, na które składało się 9 prelekcji, dyskutowano o palących problemach w branży hotelarskiej i skutecznych sposobach na ich przezwyciężenie.

 
XI Kongres Online Marketing - relacja

12 marca odbyła się rekordowa 9. edycja Kongresu Online Marketing, którego głównymi gośćmi byli prof. Jerzy Bralczyk, Marcin Prokop, Marcin Maj i Michał Górecki - zobacz relację z wydarzenia.

 
II Kids & Family Marketing Day 2014 - relacja

16 kwietnia 2014 w warszawskim Hotelu Sound Garden odbył się II Kids & Family Marketing Day. Organizatorem konferencji była redakcja Magazynu Online Marketing Polska.

 
Kongres Online Marketing 2014/2015

Przed Państwem film prezentujący jedną z ostatnich edycji Kongresu Online Marketing. Oto jakość, którą prezentujemy tworząc konferencje i kongresy w Forum Media Polska.

 

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl