Wyjątkowa edycja kongresu Rentowny Hotel 10-11 września w Hotelu Bania!

Redakcja Biznes Hotel w dniach 10-11 września 2020 organizuje VII edycję Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych „Rentowny Hotel”. Dwa dni wypełnione merytoryką i warsztatowa formuła wydarzenia sprawiają, że ta edycja będzie wyjątkowa. Tym razem widzimy się w malowniczej Białce Tatrzańskiej w hotelu Bania****

2020-03-06 09:49:32

Pierwszego dnia odbędzie się pięć merytorycznych prelekcji, będących świetną okazją, aby zainspirować się do zmian i poznać konkretne wskazówki działania, które sprawdziły się w innych hotelach. Nie zabraknie również debat z udziałem najlepszych ekspertów z branży hotelarskiej. Przedstawiamy pierwszych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kongresu Rentowny Hotel: Cezary Sarnecki, Mateusz Zieliński, Bartosz Sułecki, Blanka Retmańska-Man, Eliza Kozica, Wojciech Sroka, Maciej Straus, Robert Węglarz.

Podczas kongresu Rentowny Hotel dowiesz się, jak wykrywać nadużycia i zapobiegać nieprawidłowościom w obiekcie hotelowym. Poznasz sprawdzone sposoby na ograniczenie kosztów funkcjonowania hotelu, które wpłyną na poprawę wyników. Sprawdzisz narzędzia i procedury, które pozwolą Ci przygotować i zmotywować zespół do świadomego zwiększania sprzedaży. Otworzysz się na nowe pokolenie pracowników, dla których pieniądze są tak samo ważne jak atmosfera w pracy i szansa rozwoju. Odkryjecie sposoby na efektywne i kompleksowe zarządzanie rezerwacjami w obiekcie.

Po raz pierwszy podczas kongresu Rentowny Hotel uczestnicy zostaną zaproszeni na wieczór branżowy z open barem. Spotkanie umożliwi zacieśnienie kontaktów w nieco mniej oficjalnej atmosferze. Chcąc zapewnić uczestnikom, jak najbardziej komfortowe warunki uczestnictwa w dwudniowym kongresie, redakcja Biznes Hotel wraz z Hotelem Bania**** preferencyjne warunki noclegowe:

  • pokój 1 os. standard: 320 zł zamiast 736 zł,
  • pokój 2 os. standard: 380 zł zamiast 1100 zł.

Drugi dzień kongresu to cztery warsztaty, dzięki którym każdy menedżer i właściciel dokładnie prześwietli mocne i słabe strony swojego hotelu. Dowiecie się, jak zarządzać kosztami i jakie są najczęściej spotykane obszary niegospodarności. Drugi warsztat wprowadzi uczestników w świat analityki internetowej istotnej z punktu widzenia hotelarza. Poznacie także automatyzację procesu sprzedaży i realizacji wydarzeń w sektorze MICE. Uczestnicy wezmą również udział w warsztacie z budowania trwałych i wartościowych relacji z gościem online.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia: www.rentownyhotel.pl

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: