II edycja Business Restaurant Academy w Restauracjach GARDENcity w Poznaniu!

Redakcja „Biznes Restauracje & Catering” po raz drugi organizuje profesjonalną konferencję warsztatową Business Restaurant Academy dla szefów kuchni i menedżerów restauracji. W dniach 2-3 marca w Restauracjach GARDENcity w Poznaniu czekają Was merytoryczne prelekcje, moderowane debaty, pokazy live cooking i praktyczne warsztaty pod okiem najlepszych specjalistów z branży HoReCa.

2019-12-11 10:47:12

Business Restaurant Academy to wydarzenie skierowane zarówno do menedżerów restauracji, jak i szefów kuchni – wszystkie prelekcje przygotowywane są w taki sposób, aby inspirować i dawać konkretne, łatwe do wdrożenia rozwiązania, które usprawnią działanie nie tylko kuchni, ale całego biznesu restauracyjnego.

Program podzielony został na dwa, sprofilowane dni: pierwszego dnia merytoryczne prelekcje oraz panele dyskusyjne, drugiego dnia warsztaty tematyczne w kameralnych grupach – osobne dla menedżerów, a osobne dla szefów kuchni. Sam wybierasz, w których chcesz wziąć udział!

Podczas dwóch dni Business Restaurant Academy nauczysz się, czym jest gastrofizyka i w jaki sposób możesz wykorzystać to zjawisko w swojej restauracji. Poznasz metody na usprawnienie komunikacji na linii kuchnia-sala, które przełożą się na tworzenie dobrze prosperującej restauracji. Dowiesz się, jak udział w eventach kulinarnych oddziałuje na promocję i renomę lokalu. Odkryjesz sposoby radzenia sobie z negatywnymi opiniami na temat Twojego lokalu. Nie zabraknie również inspirujących pokazów live cooking najlepszych szefów kuchni w Polsce.

Po więcej informacji zapraszamy na:  http://www.restaurant-academy.pl/

 
Zapraszamy do udziału!

ZNAJDŹ NAS: