Nowe trendy w projektowaniu hoteli. Virtus Studio zaprasza na konferencję!

Virtus Studio od 2001 roku organizuje spotkania mające na celu przedstawianie najnowszych rozwiązań w architekturze i wnętrzach. Na spotkania zapraszamy architektów i projektantów oraz producentów i dystrybutorów. Naszym celem jest zorganizowanie przestrzeni do nawiązania nowych kontaktów branżowych w środowisku związanym z architekturą.

2019-11-25 12:35:32

Przemysł hotelarski, który kwitnie w naszym kraju, zainspirował nas do zorganizowania konferencji z cyklu Hotele. Konferencja poświęcona sjest nowym trendom w projektowaniu hoteli, wystroju i wykończenia części wspólnych i pokoi.

Na spotkanie zapraszamy architektów, projektantów, którzy w swoim portfolia mają lub będą mieć inwestycje związane z usługami hotelarskimi i gastronomicznymi, managerów i właścicieli hoteli oraz osoby odpowiedzialne za decyzje zakupowe.

Spotkanie odbędzie się w Holiday Inn na Wyspie, wykład ekspercki zaprezentuję Pan Marcin Kozikowski właściciel pracowni KD Kozikowski Design odpowiedzialny za wielofunkcyjne projekty Gdańska m. in. Deo Plaza, Puro Hotel, Polska Filharmonia Bałtycka i wiele innych.

Program wydarzenia

https://virtus.com.pl/gdansk-04-12-2019

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: