Dowiedz się jak poprawić rentowność hotelu od międzynarodowych specjalistów z Bookassist, TripAdvisor, Google oraz Lybra.tech

Już w listopadzie odbędzie się jedyny w Polsce międzynarodowy event dla specjalistów branży HoReCa, dyrektorów hoteli, Revenue Managerów, działów marketingu i sprzedaży @directbookingkongres ( https://tiny.pl/t41bg) organizowany przez @bookassistpolska https://tiny.pl/t41bw - The Direct Booking Expert.

2019-11-06 11:27:44

Będzie to kolejna edycja międzynarodowej konferencji Bookassist, która pierwszy raz, swoje miejsce będzie mieć w Polsce 19 listopada w Krakowie. Udział w kongresie to okazja na zdobycie wiedzy branżowej z zakresu:

  • zwiększania konwersji z własnej strony WWW,
  • metasearch jako sposobu na OTA,
  • trendów i narzędzi wspomagających konwersję,
  • pozyskiwanie rezerwacji bezpośrednich za pomocą najnowszych technologii.

Dlaczego warto być?

Aby poznać odpowiedzi na kluczowe pytania, zainspirować się i poznać sposób na sukces od zespołu profesjonalistów i ekspertów w branży hotelarskiej ( Des O’Mahony - CEO&Founder Bookassist, Gianluca Laterza - TripAdvisor, Satyan Joshi - Google, Kris Glabinski - Lybra.tech )

Warto brać udział w dyskusjach, networkingach oraz workshopach, które zaowocują poszerzeniem kontaktów o specjalistów z Londynu, Rzymu, Wiednia, Dublina i oczywiście z Polski!

Direct Booking Kongres gwarantuje rozwój Twojego obiektu, wzrost konwersji, badania i analizę Twoich działań. Zbuduj nową strategię efektywnego działania, poznaj produkty, które będą wspomagać działanie hotelu na co dzień.

Konferencja Bookassist inna niż wszystkie - trafne diagnozy globalne, skuteczne rozwiązanie lokalne  (link do wydarzenia) https://bit.ly/2khsqcZ

Zarejestruj się: www.directbookingkongres.pl

O Bookassist

Bookassist od 20 lat współpracuje z kluczowymi hotelami oraz grupami hoteli w Europie. Głównym celem jest budowanie i zarządzanie strategią dla obiektów w sektorze hospitality. Bookassist jest jedyną firmą, która może zapewnić kompleksową obsługę z bezpośrednią sprzedażą online za pośrednictwem własnych stron internetowych. Bookassist bierze pełną odpowiedzialność za strategię online i zaleca działania i produkty, które doprowadzą do zwiększenia sprzedaży za pośrednictwem własnej strony internetowej oraz do uzyskania silnej pozycji na rynku.

ZNAJDŹ NAS: