Dowiedz się jak poprawić rentowność hotelu od międzynarodowych specjalistów z Bookassist, TripAdvisor, Google oraz Lybra.tech

Już w listopadzie odbędzie się jedyny w Polsce międzynarodowy event dla specjalistów branży HoReCa, dyrektorów hoteli, Revenue Managerów, działów marketingu i sprzedaży @directbookingkongres organizowany przez @bookassistpolska - The Direct Booking Expert.

2019-10-06 13:24:45

Będzie to kolejna edycja międzynarodowej konferencji Bookassist, która pierwszy raz, swoje miejsce będzie mieć w Polsce 19 listopada w Krakowie. Udział w kongresie to okazja na zdobycie wiedzy branżowej z zakresu:

- Zwiększania konwersji z własnej strony WWW,

- Metasearch jako sposobu na OTA

- Trendów i narzędzi wspomagających konwersję

- Pozyskiwanie rezerwacji bezpośrednich za pomocą najnowszych technologii. 

Dlaczego warto być?

➡ Aby poznać odpowiedzi na kluczowe pytania, zainspirować się i poznać sposób na sukces od zespołu profesjonalistów i ekspertów w branży hotelarskiej ( Des O’Mahony - CEO&Founder Bookassist, Jacopo Rita - Metasearch Bookassist, Gianluca Laterza - TripAdvisor, Satyan Joshi - Google, Kris Glabinski - Lybra.tech )

➡ Ponieważ warto brać udział w dyskusjach, networkingach w workshopach,, które zaowocują poszerzeniem kontaktów o specjalistów z Londynu, Rzymu, Wiednia, Dublina i oczywiście z Polski! 

Weź udział w wydarzeniu na facebooku aby poznać harmonogram konferencji oraz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Konferencja Bookassist inna niż wszystkie - trafne diagnozy globalne, skuteczne rozwiązanie lokalne (odnośnik/link do wydarzenia) https://bit.ly/2khsqcZ

Bądź z nami 19 listopada w Krakowie Team Bookassist Polska - Our diffrence is conversion

Zarejestruj się: www.directbookingkongres.pl

O Bookassist 

Bookassist od 20 lat współpracuje z kluczowymi hotelami oraz grupami hoteli w Europie. Naszym głównym celem jest budowanie i zarządzanie strategią dla obiektów w sektorze hospitality. Bookassist jest jedyną firmą, która może zapewnić kompleksową obsługę z bezpośrednią sprzedażą online za pośrednictwem własnych stron internetowych. Bookassist bierze pełną odpowiedzialność za strategię online i zaleca działania i produkty, które doprowadzą do zwiększenia sprzedaży za pośrednictwem własnej strony internetowej oraz do uzyskania silnej pozycji na rynku.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: