Kto wystąpi na kongresie „Rentowne SPA”?

Już 14 października w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się kongres „Rentowne SPA”. Organizatorzy cały czas ujawniają nazwiska kolejnych prelegentów, od których będziemy mogli czerpać wiedzę.

2019-09-02 10:55:18

Oto eksperci kongresu „Rentowne SPA”:

Anna Tafelska

Wieloletni praktyk spa z doświadczeniem w kraju i poza jego granicami. Współzałożyciel Spa Professionals – lidera w doradztwie i szkoleniach dla branży Beauty & Spa, a także pioniera systemu zarządzania przychodem spa w Polsce. Wykładowca uniwersytecki z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania przychodami spa. Swoje doświadczenie w zakresie najwyższej jakości obsługi klienta zawdzięcza współpracy z najlepszymi hotelami spa 4 i 5* w Europie.

Anna Geisler-Jankowiak

Bizneswoman, która z sukcesem zarządza trzema spółkami. Właścicielka Kliniki Estetyki Ciała, SPA, a także twórca znanej i pożądanej marki kosmetologicznej Dottore Cosmeceutci. Finansistka, która swoją wiedzę zdobywała w bankowości, gdzie szybko osiągnęła wszystkie szczeble kariery. Dzięki wiedzy z zakresu ekonomii skutecznie zarządza trzema firmami, trzema zespołami, a także trzema budżetami.

Michał Kranc

Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wprowadza trychologię praktyczną do salonów. Magister ekonomii, pasjonat zarządzania projektowego w biznesie beauty/spa.

Marta Kolankowska-Trzcińska

Kosmetolog, założycielka instytutu kosmetycznego Cosmetology&Mind, szkoleniowiec. Autorka eksperckich artykułów dotyczących kosmetologii, organizatorka warsztatów, związanych z psychokosmetologią, takich jak: „Możliwości redukcji stresu w gabinecie kosmetologicznym. Mindfullness”. Organizatorka Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Psychokosmetologia. Autorka nowatorskiej pracy dyplomowej „Wpływ medytacji buddyjskiej na organizm człowieka – możliwości wykorzystania medytacji w kosmetologii”.

Monika Witkowska

Z wykształcenia ekonomistka, z doświadczenia manager. Wiceprezes Zarządu Rady Polskiego Instytutu Mindfullness. Certyfikowany nauczyciel MBSR, czyli Mindfullness (Based Stress Reduction) –  medycznego programu psycho-edukacyjnego. Współautorka cyklu spotkań i warsztatów z zakresu Mindfullness.

Anna Hencka-Zyser

Założycielka Fundacji SPA FOR CANCER w Polsce oraz międzynarodowy trener WELLNESS FOR CANCER. W 2019 roku wygrała konkurs i statuetkę Najlepszego Managera Spa w prestiżowym światowym konkursie Black Diamond Spa Award w Paryżu. Na koncie ma wiele projektów międzynarodowych i krajowych w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi oraz miejskimi day spa czy klinikami. W branży spa i medycyny estetycznej od 19 lat.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: