Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport ActiveMobi: gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego
  Format: pdf - 3,5 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

TravelCamp 23 kwietnia powróci do Gdańska [patronat]

TravelCamp 23 kwietnia powróci do Gdańska [patronat]

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna 17. edycja otwartego spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp. Branżowy barcamp już po raz trzeci zawita do Gdańska. Tym razem event zorganizowany zostanie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

TravelCamp to pierwszy w Polsce barcamp, który integruje dwa środowiska: internetowe i turystyczne. Spotkanie przyciąga hotelarzy, travel managerów,  biura podróży, a także blogerów, marketerów oraz wszystkich, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojętym marketingiem w turystyce i hotelarstwie.

W Gdańsku eksperci będą rozmawiać m.in. o automatyzacji w turystyce, skutecznych kampaniach mailingowych oraz systemach hotelowych, które wchodzą na polski rynek. Sporo miejsca poświęcone zostanie marketingowi mobilnemu i nowym trendom na rynku travel online. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie przedstawicieli wiodących zagranicznych firm turystycznych. Będą też konkursy z nagrodami oraz mnóstwo okazji do dzielenia się wiedzą i skuteczny networking.

Udział w TravelCampie jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w branży turystycznej lub w sektorze horeca. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem.

Krzysztof Kogut
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl