Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

TravelCamp 23 kwietnia powróci do Gdańska [patronat]

TravelCamp 23 kwietnia powróci do Gdańska [patronat]

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna 17. edycja otwartego spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp. Branżowy barcamp już po raz trzeci zawita do Gdańska. Tym razem event zorganizowany zostanie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

TravelCamp to pierwszy w Polsce barcamp, który integruje dwa środowiska: internetowe i turystyczne. Spotkanie przyciąga hotelarzy, travel managerów,  biura podróży, a także blogerów, marketerów oraz wszystkich, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojętym marketingiem w turystyce i hotelarstwie.

W Gdańsku eksperci będą rozmawiać m.in. o automatyzacji w turystyce, skutecznych kampaniach mailingowych oraz systemach hotelowych, które wchodzą na polski rynek. Sporo miejsca poświęcone zostanie marketingowi mobilnemu i nowym trendom na rynku travel online. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie przedstawicieli wiodących zagranicznych firm turystycznych. Będą też konkursy z nagrodami oraz mnóstwo okazji do dzielenia się wiedzą i skuteczny networking.

Udział w TravelCampie jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w branży turystycznej lub w sektorze horeca. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem.

Krzysztof Kogut
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl