VI edycja kongresu #RentownyHotel już 23 maja w Warszawie!

Już po raz szósty zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Podczas jednodniowej konferencji czeka na Was 5 merytorycznych prelekcji i całodzienna wymiana branżowych doświadczeń. Spotkajmy się 23 maja w Warszawie!

2019-03-26 12:19:01

Dlaczego powinniście przyjechać na VI Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowcyh  i zyskać Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej? #Rentownyhotel to jedyny kongres w Polsce, dzięki któremu dowiesz się jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii i gdzie szukać obniżenia kosztów eksploatacji i dystrybucji oraz optymalizacji, które przełożą się na większy zysk hotelu.

Mamy dla Was minimum sześć powodów dla których warto zjawić się 23 maja w warszawskich Złotych Tarasach:

  1. Dowiecie się, jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii.
  2. Poznacie pomysły na ograniczenie kosztów funkcjonowania stałych opłat Twojego obiektu.
  3. Zainspirujecie się przykładami na ograniczenie ciągłej rotacji pracowników i zaczniecie odpowiednio dobierać personel już na etapie rekrutacji.
  4. Przestaniecie obawiać się straty dochodów oraz gości niezadowolonych z przejściowych niedogodności podczas przeprowadzania remontu w obiekcie.
  5. Nauczycie się, jak efektywnie sprzedawać  i skutecznie promować swój hotel.
  6. Zobaczycie, jak rozwiązania od dostawców nowych technologii mogą wpłynąć na poprawę sytuacji z pracownikami, problemy z marketingiem i sprzedażą, czy ograniczyć koszty eksploatacji.

Nie czekajcie! Przyjedźcie i zobaczcie, jak sprawdzone sposoby wpłyną na wzrost rentowności Twojego hotelu. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.rentownyhotel.pl

ZNAJDŹ NAS: