Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Google Business View - czy warto go mieć?

Google Business View - czy warto go mieć?

Każdy hotel, który ma własną stronę internetową, inwestuje w zdjęcia - najlepiej dobrej jakości, żeby pokazać potencjalnym klientom, za co zapłacą, i przyspieszyć podjęcie decyzji. Niekiedy zdjęcia są tak dobre, że obiekty wyglądają nawet atrakcyjniej niż w rzeczywistości. Google Business View, wykorzystując zdjęcia 360 stopni, ma uwiarygodnić hotel w oczach przyszłych gości - to jego oczywista zaleta, ale niejedyna. Bo jest on również wizualnie atrakcyjną i dosyć znaczącą "kropką nad i" w strategii marketingowej w wyszukiwarce.

Wybiórcze i kreatywne kadrowanie od pewnego czasu „demaskuje” Oyster.com – strona pozwalająca porównać wygląd obiektu prezentowany oficjalnie z fotografiami nadesłanymi przez użytkowników. Z kolei Google Business View pokazuje całą prawdę, pozwalając internautom „spacerować” po firmie wirtualnie, tak samo jak ulicami miast w Street View.

http://static1.businessinsider.com/image/50ef6634ecad04253f000049-1200/reality-not-much-space-and-no-champagne.jpg

Rys. Sugar Cane Club Hotel & Spa na Barbardosie „zdemaskowany” przez Oyster.com. Na górze zdjęcie ze strony WWW, na dole zdjęcie gościa.

Na poniższym zdjęciu w Street View widzimy warszawską Starówkę.

źródło: mapy Google

Robimy krok do przodu i już przełączamy się ze Street View do Business View restauracji Bazyliszek. Jeden klik i już jesteśmy we wnętrzu restauracji, gdzie możemy rozejrzeć się po całym lokalu.

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników biznes-hotel.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel,
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Andrzej Siniawski
Cube Group

SEM Performance Leader w Cube Group odpowiedzialny za budowanie strategii performance dla klientów działu SEM. Służy wsparciem optymalizacyjnym, technologicznym i analitycznym dla Klientów działu wraz z rozwojem nowych narzędzi i technologii. Pracował m.in. dla PLL LOT, UPC, LSP (Empik School, Speak Up). Posiada certyfikaty Google (AdWords, Analytics, Shopping, reklama wideo) oraz Bing Ads.

Skontaktuj 
się z autorem:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl