Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

UPC Biznes rozwija ofertę usług dla firm wielooddziałowych

UPC Biznes rozwija ofertę usług dla firm wielooddziałowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, UPC Biznes rozwija ofertę adresowaną do dużych firm oraz instytucji. Od teraz, dzięki usłudze Wirtualna Centrala Multisite, firmy wielooddziałowe będą mogły zarządzać usługą telefoniczną centralnie.

UPC Biznes sukcesywnie rozwija ofertę usług, które pomagają przedsiębiorstwom rosnąć i być bardziej innowacyjnymi. Po tym, jak w lutym br. w portfolio firmy pojawiła się rozszerzona usługa transmisji danych Carrier Ethernet 2.0. z certyfikatem MEF, która pozwala korporacjom połączyć wiele oddziałów w różnych lokalizacjach, w tym również za granicą, przyszedł czas na kolejny krok - nową usługę Wirtualnej Centrali Multisite.

Nowość w ofercie UPC Biznes to rozszerzenie usługi Biznes Wirtualna Centrala, która umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych z wykorzystaniem platformy wirtualnej. Usługa ta zapewnia wszelkie funkcjonalności tradycyjnej centrali telefonicznej, takie jak IVR, wirtualny faks, sala konferencyjna czy też numeracja skrócona, a jednocześnie eliminuje jej największe wady jak stosunkowo wysoki koszt zakupu i eksploatacji. Dzięki nowo wprowadzanej Wirtualnej Centrali Multisite z usługi mogą korzystać firmy wielooddziałowe, które chcą zarządzać usługą telefoniczną centralnie. Oznacza to, że w ramach jednego centralnego konta istnieje możliwość tworzenia oddziałów oraz przypisywania im numeracji. Innymi słowy, jeśli firma posiada swoje oddziały przykładowo w trzech miastach, od teraz w bardzo prosty sposób, może przypisać im numery odpowiadające właściwym strefom numeracyjnym. Co więcej, usługa Wirtualnej Centrali Multisite umożliwia również bezpłatne połączenia wewnątrz firmy z wykorzystaniem numeracji skróconej, pełną kontrolę nad realizowanymi oraz odbieranymi połączeniami.

Innowacja w biznesie dla wielu firm jest priorytetem, a oferta UPC Biznes idealnie wpisuje się w ten trend. Do korzystania z usługi Wirtualnej Centrali Multisite konieczny jest jedynie dostęp do internetu oraz telefony VoIP, co czyni tę usługę prostym, efektywnym kosztowo i elastycznym rozwiązaniem dedykowanym do wielooddziałowych firm.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl