Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Rafał Rosiejak z Colliersa do CBRE

Rafał Rosiejak z Colliersa do CBRE

Rafał Rosiejak, dotychczasowy szef działu hotelowego w agencji doradczej Colliers International, przeszedł do agencji CBRE. Z rynkiem hotelowo-konferencyjnym związany jest od 15 lat.

W latach 2004-2008 kierował w Poznaniu obiektem włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. Od 2008 do 2012 roku pełnił funkcję krajowego koordynatora ds. zakwaterowania dla drużyn, VIP-ów oraz kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, a także ds. stref kibiców w miastach gospodarzach mistrzostw. W latach 2013-2016 był dyrektorem Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego (PGE Narodowy), odpowiedzialnym m.in. za organizację Szczytu Klimatycznego ONZ i Szczytu NATO.

Następnie zarządzał Centrum Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie. W latach 2017-18 z ramienia agencji Hotel Professionals  Management Group, wprowadzał na rynek jako dyrektor generalny hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Przez ostatni rok był szefem nowo utworzonego w Colliers International Polska działu doradztwa i rozwoju projektów hotelowych. Od stycznia tego roku jest szefem działu hotelowego w CBRE Polska.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl