Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

W Łodzi ma powstać 129-pokojowy hotel z synagogą

W Łodzi ma powstać 129-pokojowy hotel z synagogą

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi chce do 2021 r. zbudować hotel. Obok niego znajdzie się mogąca pomieścić ponad 100 osób synagoga. Pierwsza zbudowana w Polsce po II wojnie światowej.

Dwie kondygnacje, 114 mkw. powierzchni i miejsce dla tylu samo modlących się – to najważniejsze liczby stojące za synagogą, która do 2021 r. ma powstać przy ul. Pomorskiej 18. To właśnie w tym miejscu znajduje się siedziba Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Łodzi. Jak opowiadają jej przedstawiciele, planowana synagoga będzie pierwszą w Polsce, która zostanie zbudowana w Polsce po zakończeniu II wojny światowej.

Synagoga będzie częścią większej inwestycji i znajdzie się obok trzygwiazdkowego hotelu ze 129 pokojami. W budynku znajdzie się również 100-metrowe centrum edukacji oraz restauracja na około 120 osób. Kompleks zajmie 3,650 mkw. powierzchni. Projekt przygotowała łódzka pracownia Design Lab Group.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl