Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Novotel modernizuje swoje hotele w Krakowie

Novotel modernizuje swoje hotele w Krakowie

Sieć Novotel rozpoczęła kolejną fazę modernizacji swoich krakowskich hoteli. Działania renowacyjne prowadzone w obiektach Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West obejmują między innymi odnowienie pokoi i podniesienie ich standardu. Prace mają zostać zakończone w marcu 2019 roku.

W ramach rozpoczętego 19 listopada kolejnego etapu modernizacji w hotelu Novotel Kraków Centrum wyremontowanych zostanie aż 60 pokoi. Jedną z planowanych zmian jest wymiana zamków na zbliżeniowe, co ułatwi gościom poruszanie się po hotelu. Rozwiązanie ma zostać wdrożone także w strefie SPA, salach konferencyjnych czy nawet przy wejściu do obiektu. Jak jednak zapewnia Tomasz Krzysztanowski, dyrektor Novotel Kraków Centrum, prace nie będą wpływać na działanie hotelu ani niekorzystnie odbijać się na pobycie gości. Motywem przewodnim, zauważalnym w całym hotelu, ma być piłka tenisowa. W różnych konfiguracjach ma być on widoczny zarówno w pokojach, jak i częściach wspólnych obiektu.

W Novotel Kraków Centrum można już zobaczyć efekty wcześniej przeprowadzonych działań. Jednym z nich jest nietuzinkowy Apartament Dyrektorski z tarasem o powierzchni 200 mkw., z którego rozciąga się widok na Wawel. Innym wyjątkowym miejscem jest dawne Biuro Dyrektora – zostało przerobione na salę konferencyjną, której wystrój nawiązuje do najnowszego londyńskiego hotelu Novotel Canary Wharf. W ostatnim czasie odnowiono także centrum fitness oraz SPA.

Prace renowacyjne prowadzone są również w hotelu Novotel Kraków City West. Obejmą one dalszą modernizację fasady oraz odnowienie 68 pokoi, w których motywem przewodnim też mają być elementy sportowe. Niedawno na terenach otaczających hotel powstała siłownia, plac zabaw oraz taras. Wkrótce planowane jest także zakończenie modernizacji centrum fitness.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl