Rentowne SPA - jakich błędów unikać?

Aby SPA było rentowne warto dobrze zaplanować strukturę zatrudnienia i rozdzielić obowiązki, tak, by każdy wiedział co i jak robić. W poniższym artykule wyjaśnię, jakich błędów nie popełniać, by było to możliwe to zrealizowania.

2018-10-25 15:00:21

Sprzedaż i marketing powinny ściśle ze sobą współpracować i wzajemnie się przenikać jednak czynności jakie podejmujemy w ramach marketingu a w sprzedaży są diametralnie różne. Pierwszy i najważniejszy dział, o którego rozwój i edukację należy od początku zadbać najmocniej to dział sprzedaży, tyle że na ten dział w SPA składają się prawie wszyscy jego pracownicy oraz pozostali pracownicy hotelu. Sprzedaż to moja najwyższa kompetencja, i możesz ode mnie uzyskać ogrom wskazówek, dlatego na omówienie tego działu poświecę cały kolejny artykuł w kolejnym wydaniu „Biznes Hotel”.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: