Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Hotel Novotel szykuje się na szczyt klimatyczny COP 2018

Hotel Novotel szykuje się na szczyt klimatyczny COP 2018

Hotel Novotel Katowice Centrum zmienia się i przygotowuje do grudniowego Szczytu Klimatycznego ONZ. Do użytku gości trafi 139 odnowionych pokoi na pięciu piętrach, a wkrótce odnowione zostaną dwie kolejne kondygnacje z 56 pokojami.

Novotel Katowice Centrum jest sukcesywnie odnawiany i remontowany. W pierwszej kolejności oddane zostało lobby oraz część restauracyjno-barowa, które wprowadziły powiew nowoczesności. Wnętrza zaprojektowane zostały łącząc minimalizm, styl industrialny i elementy inspiracji skandynawskiej, a wolnostojący bar, do którego dostęp jest z każdej strony parteru, stanowi centralny punkt spotkań. Obecnie zakończył się kolejny etap odnawiania hotelu.

Oddane pokoje to kontynuacja zmian, ale też nie koniec renowacji. Wyremontowanych zostało już pięć pięter, na których znajduje się 139 pokoi, wymienione zostały wykładziny na trzech piętrach, a w najbliższym czasie rozpoczną się prace nad odnową kolejnych dwóch kondygnacji (56 pokoi). – Szykujemy się do grudniowego Szczytu ONZ, a zmiany te zapewnią naszym gościom komfortowe warunki w nowoczesnych pokojach – mówi dyrektor hotelu, Aleksander Pietyra

Pokoje przygotowane są w wersji Light Room - są przestronne, jasne i nowoczesne. Tworząc je zwracano uwagę na obecne trendy w designie, zapewnienie komfortu użytkownikowi i spójność. Każdy, najdrobniejszy szczegół został przemyślany i wprowadzony z myślą o użytkowniku. Pokoje urządzone zostały w lekkim, nowoczesnym stylu, połączonym z motywami zaczerpniętymi ze skandynawskich wnętrz. Barwy, które w nich dominują są neutralne i ciepłe z akcentami mocniejszych kolorów i dużą ilością jasnego drewna. Ponadto na ścianach za łóżkami w większości z nich znaleźć można  nawiązujące do natury, relaksujące fototapety.

Kompleksowa modernizacja Novotel Katowice Centrum obejmuje renowację zarówno pokoi, jak i części ogólnodostępnych hotelu. Wyjątkowym akcentem jest winda stylizowana na las, w której posłuchać można śpiewu ptaków. Zakończenie procesu zmian planowane jest na 2019 r. Nowe oblicze zyska wtedy wszystkie  300 pokoi, odnowione i przearanżowane zostaną także sale konferencyjne, które finalnie pomieścić będą mogły 690 osób.

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl