Jaką rolę odgrywają "PMSy" w hotelarstwie i dlaczego ułatwiają pracę?

Czy warto inwestować z systemy Properyty management Software? Dlaczego ułatwiają pracę hotelarzy i dlaczego pomagają w skutecznym zarządzaniu. Te pytanie zadają właściciele obiektów hotelarskich budując swój biznes lub ulepszając i usprawniając prace operacyjną.

2018-10-18 12:31:40

Jeszcze do niedawna na początku lat 90-tych i nowym tysiącleciu zderzałem się z rzeczywistością prowadzenia hotelu na tak zwany przysłowiowy „zeszyt i ołówek”. Zakładam, że do dzisiaj mogą istnieć takie obiekty w Polsce. Naturalnie mam świadomość, że część pensjonatów i domów letniskowych funkcjonuje w ten sposób. Niezrozumiałe jest prowadzenie obiektu hotelarsko-gastronomicznego na know-how pensjonatu czy domu letniskowego. Niezależnie od wielkości obiektu należy zaimplementować PMS, gdyż oprócz warunków ekonomicznych, może nam również wspomóc w kontrolingu finansowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: