Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Posiedzenie Komitetu Wojskowego NATO w DoubleTree by Hilton Warsaw

Posiedzenie Komitetu Wojskowego NATO w DoubleTree by Hilton Warsaw

Komitet Wojskowy NATO, najwyższy organ wojskowy Sojuszu Północnoatlantyckiego, w dniach 28-30 września 2018 r. obradował w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Spotkanie Komitetu Wojskowego NATO w DoubleTree by Hilton Warsaw było jednym z głównych wydarzeń z okazji setnej rocznicy odtworzenia Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Gospodarzem posiedzenia był szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał broni Rajmund T. Andrzejczak. Konferencję Komitetu Wojskowego otworzył przewodniczący KW NATO marszałek lotnictwa sir Stuart Peach. Wystąpienie do uczestników obrad wygłosił Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.

Komitet Wojskowy jest najwyższym organem wojskowym NATO. Formalne spotkania na poziomie szefów sztabów/obrony państw członkowskich odbywają się trzy razy do roku, w tym dwa razy (wiosna, jesień) w kwaterze głównej NATO w Brukseli i raz w wybranej stolicy państwa członkowskiego. W tym roku gospodarzem spotkania była Warszawa oraz hotel DoubleTree by Hilton Warsaw. W ramach sesji przedstawiciele państw członkowskich omawiają ważne z punktu widzenia NATO kwestie m.in. wyzwania w zakresie globalnego bezpieczeństwa, szkolenie i misje, a także zapewniają Radzie Północnoatlantyckiej merytoryczne doradztwo.

Posiedzenie KW NATO miało miejsce w Sali Balowej UNIVERSE hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Sala Balowa UNIVERSE posiada następujące możliwości organizacyjne:

- Powierzchnia: 2000 m2

- Wysokość: 6,25 m

- Możliwość podziału na 6 sektorów

- Foyer o powierzchni 670 m2

- Rampa umożliwiająca wprowadzenie samochodu lub sprzętu 

- Bezpośrednie wyjście do ogrodu

- Unikalny design

Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw świadczył usługi dla uczestników posiedzenia w zakresie noclegu (łączna liczba pokoi to 359), cateringu (m.in. Restauracja Garden), odpoczynku (strefa Wellness & Spa) oraz oprawy technicznej i multimedialnej podczas obrad w Sali Balowej UNIVERSE.

Duża liczba sal konferencyjnych poza Salą Balową (20 sal z możliwością łączenia i dostępem do światła dziennego) oraz duży parking zewnętrzny (dla 450 samochodów) i wewnętrzny (dla 149 samochodów) stanowiła idealną przestrzeń dla organizatorów do realizacji tego wyjątkowego i specyficznego wydarzenia właśnie w DoubleTree by Hilton Warsaw. Podczas wydarzenia cały hotel oraz jego najbliższe otoczenie były niedostępne dla gości zewnętrznych, nad bezpieczeństwem uczestników posiedzenia czuwała Żandarmeria Wojska Polskiego oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego.

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl