Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Czy goście dobrze wyspani częściej wracają do hotelu?

Czy goście dobrze wyspani częściej wracają do hotelu?

Szczególnym zagadnieniem, które wymaga odpowiedniego podejścia, jest komfort snu gościa hotelowego. Każdy gość oczekuje wysokiego standardu, ciszy, dobrej obsługi, a także tego, by pokoje były dobrze wyposażone. Sprawdźmy, jak można wpływać na podwyższenie komfortu snu i jakie czynniki na to oddziałują.

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników biznes-hotel.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel,
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Adam Latek
Redakcja Biznes Hotel

Hotelarz-pasjonat od ponad 20 lat związany z branżą. Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa i Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie o specjalności gospodarka turystyczna. Brał udział w otwarciu 9 nowych hoteli sieciowych i prywatnych inwetorów. Absolwent szkoleń managerskich w grupie TIFCO . LTD w Dublinie. Grupa zarządzająca wszystkimi hotelami grupy IHG. Szkoleniowiec projektów unijnych dla technków hotelarskich. Doradza Hotelarzom i inwestorom. Prowadzi firme konsultingowo-doradczą Latek Hotels.

Skontaktuj 
się z autorem:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl