Czy goście dobrze wyspani częściej wracają do hotelu?

Szczególnym zagadnieniem, które wymaga odpowiedniego podejścia, jest komfort snu gościa hotelowego. Każdy gość oczekuje wysokiego standardu, ciszy, dobrej obsługi, a także tego, by pokoje były dobrze wyposażone. Sprawdźmy, jak można wpływać na podwyższenie komfortu snu i jakie czynniki na to oddziałują.

2018-09-27 11:54:25

Już Immanuel Kant stwierdził, że trzy rzeczy pozwalają nam przezwyciężyć przeciwność losu: nadzieja, sen i śmiech. Osoby cierpiące na problemy ze snem są bardziej narażone na choroby układu nerwowego. Do typowych symptomów depresji należy m.in. nocne budzenie się z trudnością ponownego zaśnięcia oraz budzenie się wcześnie rano. Bezsenność towarzyszy również stanom lękowym i stresowi pourazowemu. O występowaniu zaburzeń snu można mówić, jeżeli w ciągu co najmniej jednego miesiąca trzy razy w tygodniu mamy problem z zaśnięciem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: