Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Grupa Arche otworzy hotel przy lotnisku w Gdańsku

Grupa Arche otworzy hotel przy lotnisku w Gdańsku

Grupa Arche kupiła działkę przy lotnisku w Gdańsku, na której postawi 200-pokojowy hotel. Budowa rozpocząć ma się wiosną przyszłego roku, a otwarcie planowane jest na jesień 2020 r.

W 7-kondygnacyjnym budynku znajdą się: 500 m kw. powierzchni konferencyjnej z możliwością podziału na mniejsze sale, restauracja o powierzchni 250 m kw. z dużym tarasem i częścią zieloną, mini spa i siłownia, a na dachu taras widokowy. Powstanie też duży parking zewnętrzny. Cztery piętra planowane są w standardzie 3-gwiazdkowym, a dwa najwyższe w 4-gwiazdkowym, ale wszystkie pokoje będą posiadały klimatyzację oraz stolarkę okienną o wysokiej izolacyjności akustycznej. Hotel znajdzie się w odległości kilkuset metrów od terminalu. To kolejny obiekt planowany przez Arche przy lotnisku, po 3-gwiazdkowym hotelu ze 120 pokojami, który otwarty ma być na początku 2020 r. we Wrocławiu.

Grupa Arche w tym roku otworzyła już 150-pokojowy hotel Poloneza na Ursynowie w Warszawie i 82-pokojowy hotel Koszary w Górze Kalwarii pod Warszawą, a jesienią otwiera Arche Krakowska w Warszawie z 350 pokojami. Grupa posiada już 10 hoteli i obiektów hotelowych z ponad 1 tys. pokoi i planuje kolejne w Lublinie, Pile, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi i Żninie.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl