Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Sieć Laris z nowym hotelem w Krakowie

Sieć Laris z nowym hotelem w Krakowie

Swoich pierwszych gości właśnie przyjął czterogwiazdkowy Plaza Boutique w Krakowie. Zlokalizowany jest przy brzegu Wisły, w Starym Podgórzu, malowniczej dzielnicy miasta. To już dziewiąty obiekt w portfolio Laris Hotels Group.

Kamienica składa się z czterech pięter, na których znajdują 32 pokoje oraz dwa apartamenty z ogromnymi półkolistymi oknami zlokalizowane na najwyższym piętrze. Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. w biurko z krzesłem, szafę, półkę na bagaż, sejf, kącik wypoczynkowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar oraz telewizor z płaskim ekranem. W obiekcie znajduje się także sala konferencyjna mogąca pomieścić do 40 osób, sala fitness oraz sauna sucha. Trattoria Venezia – serwująca dania kuchni włoskiej – to doskonałe miejsce na śniadanie, biznesowy lunch czy kolację z przyjaciółmi.

Laris Hotels Group to największa sieć hoteli i aparthoteli w Krakowie. Firma zarządza dziewię­cioma obiektami w Polsce oraz jednym w Czechach w Pradze. W swojej ofercie ma pokoje o standardzie od dwóch do czte­rech gwiazdek, strategicznie zlo­kalizowane w samym centrum miasta. Kilkanaście miesięcy temu, grupa rozszerzyła dzia­łalność noclegową o ofertę ga­stronomiczną. Śniadania, lunche i dania z karty serwuje gościom na ul. Miodowej, w Restauracji i Barze – Kazimir, a duże przyjęcia okolicznościowe takie jak: wese­la, komunie, imprezy integracyj­ne – organizuje trzygwiazdkowy Hotel Garden Park w Wieliczce, posiadający salę konferencyjno­balową oraz duży ogród.

Firma Laris powstała w 2005 roku otwierając Mały Kraków Aparthotel. Był on wówczas pierwszym i jedynym obiektem typu „aparthotel” w mieście, a portal „booking.com” sprze­dawał tylko dziewięć obiektów w Krakowie! Grupa przez kolejne lata rozwijała się, powiększała i do połowy ubiegłego roku dzia­łała w obrębie średniej wielkości obiektów od dziewięciu do 40 pokoi. Jednak Larisowe know how dobrze sprawdza się te­raz w Pradze w prawie 100-po­kojowym hotelu, który dołą­czył do grupy w sierpniu 2017. Pozytywne doświadczenia zza granicy dodają skrzydeł i siły do otwierania kolejnych obiektów. W tym roku firma wprowadzi na rynek kolejny pięknie położony przy Parku Bednarskiego czte­rogwiazdkowy hotel. Plaza Bo­utique, tak został nazwany hotel, mieści się w zabytkowej ka­mienicy z 1897, której okna wychodzą na Plac Nie­podległości i zachowa­ne mury stajni Józefa Piłsudskiego. Proces inwestycyjny trwał kilkanaście miesię­cy, a w chwili obecnej trwają ostatnie for­malności, rekru­tacja, drobne dostawy, by jak najszyb­ciej przyjąć pierwszych gości.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl