Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Nowy hotel w sercu Starej Pragi

Nowy hotel w sercu Starej Pragi

Hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriot International) jest położony przy ulicy Ząbkowskiej w Koneserze - na terenie zrewitalizowanej dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w samym sercu Pragi, która na nowo przekształca się w enklawę dla artystów, restauratorów i projektów alternatywnych. Operatorem hotelu Moxy Warsaw Praga jest Hotel Professionals Management Group. Otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2018.

Koneser to pierwsze w Polsce centrum lifestylowe, zrealizowane przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. W najbliższym otoczeniu hotelu znajdą się liczne bary, restauracje i klimatyczne kawiarenki, sklepy z modą i rękodziełem, a także otwarty plac Konesera, na którym będą odbywać się przez cały rok festiwale, jarmarki, koncerty, wystawy sztuki współczesnej, spektakle dla dzieci czy wydarzeniach sportowych.

W Koneserze już działa pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, które zaprasza na trwającą około godziny wycieczkę przez kilka wieków historii trunku, połączoną z degustacją. Jesienią 2018 roku zostanie tutaj także otwarty prawobrzeżny punkt Warszawskiej Informacji Turystycznej. Ponadto doskonała komunikacja publiczna zarówno z centrum miasta, jak i portami lotniczymi na Okęciu i w Modlinie sprawia, że Moxy Warsaw Praga w Koneserze stanie się atrakcyjnym miejscem dla gości z kraju i zagranicy.    

Czas zapomnieć o tradycyjnym hotelarstwie, bo Moxy to absolutnie inny świat. Już wkrótce będziemy w grze – Play On. Moxy Warsaw Praga to pierwszy hotel tej marki w Warszawie. Dla młodych duchem, ceniących komfort, poszukujących miejsca do pracy i zabawy. Moxy to zaskakujące wzornictwo, wściekle szybkie Wi-Fi na terenie całego obiektu i super przyjazna załoga hotelu, wiedząca co, gdzie, jak i kiedy. Nasz zespół działający w duchu Thoughtful Spirited Fun jest gotowy na nowe wyzwania.

Na powierzchni 5447 mkw., w zrewitalizowanym budynku dawnej destylarni w Koneserze, na gości będzie oczekiwać 141 nowoczesnych pokoi z ultrawygodnym łóżkiem. Moxy Warsaw Praga stawia na stworzenie luźnej, energetycznej i integrującej przestrzeni. Wyróżnikiem hotelu będzie pełne życia designerskie lobby, podzielone na strefy do zabawy, wypoczynku i pracy  (zależnie od nastroju gościa). W centrum kolorowego lobby będzie można znaleźć tętniący życiem bar i wszystko, na co goście będą mieli ochotę. Już na samym początku pobytu na każdego czekać będzie kolorowy powitalny drink w barze, a strefa grab and go, czynna przez całą dobę, zaspokoi każdy głód.

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl