Nowy hotel w sercu Starej Pragi

Hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriot International) jest położony przy ulicy Ząbkowskiej w Koneserze - na terenie zrewitalizowanej dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w samym sercu Pragi, która na nowo przekształca się w enklawę dla artystów, restauratorów i projektów alternatywnych. Operatorem hotelu Moxy Warsaw Praga jest Hotel Professionals Management Group. Otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2018.

2018-09-07 11:02:54

Koneser to pierwsze w Polsce centrum lifestylowe, zrealizowane przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. W najbliższym otoczeniu hotelu znajdą się liczne bary, restauracje i klimatyczne kawiarenki, sklepy z modą i rękodziełem, a także otwarty plac Konesera, na którym będą odbywać się przez cały rok festiwale, jarmarki, koncerty, wystawy sztuki współczesnej, spektakle dla dzieci czy wydarzeniach sportowych.

W Koneserze już działa pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, które zaprasza na trwającą około godziny wycieczkę przez kilka wieków historii trunku, połączoną z degustacją. Jesienią 2018 roku zostanie tutaj także otwarty prawobrzeżny punkt Warszawskiej Informacji Turystycznej. Ponadto doskonała komunikacja publiczna zarówno z centrum miasta, jak i portami lotniczymi na Okęciu i w Modlinie sprawia, że Moxy Warsaw Praga w Koneserze stanie się atrakcyjnym miejscem dla gości z kraju i zagranicy.    

Czas zapomnieć o tradycyjnym hotelarstwie, bo Moxy to absolutnie inny świat. Już wkrótce będziemy w grze – Play On. Moxy Warsaw Praga to pierwszy hotel tej marki w Warszawie. Dla młodych duchem, ceniących komfort, poszukujących miejsca do pracy i zabawy. Moxy to zaskakujące wzornictwo, wściekle szybkie Wi-Fi na terenie całego obiektu i super przyjazna załoga hotelu, wiedząca co, gdzie, jak i kiedy. Nasz zespół działający w duchu Thoughtful Spirited Fun jest gotowy na nowe wyzwania.

Na powierzchni 5447 mkw., w zrewitalizowanym budynku dawnej destylarni w Koneserze, na gości będzie oczekiwać 141 nowoczesnych pokoi z ultrawygodnym łóżkiem. Moxy Warsaw Praga stawia na stworzenie luźnej, energetycznej i integrującej przestrzeni. Wyróżnikiem hotelu będzie pełne życia designerskie lobby, podzielone na strefy do zabawy, wypoczynku i pracy  (zależnie od nastroju gościa). W centrum kolorowego lobby będzie można znaleźć tętniący życiem bar i wszystko, na co goście będą mieli ochotę. Już na samym początku pobytu na każdego czekać będzie kolorowy powitalny drink w barze, a strefa grab and go, czynna przez całą dobę, zaspokoi każdy głód.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: