Jeżeli chcesz się rozwijać, osiągniesz sukces

Od 18 lat związana z Grupą Hotelową Orbis i AccorHotels, gdzie zdobywała doświadczenie na różnych stanowiskach w wielu rejonach Polski. Od maja 2017 r. pełni funkcję dyrektora hotelu Novotel Poznań Centrum oraz dyrektora hoteli Grupy Orbis na region poznański. Ponadto, Małgorzata Kalinowska-Klimek 1 grudnia 2017 r. objęła stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w woj. wielkopolskim.

2018-05-11 10:50:34

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: