Rentowny Hotel coraz bliżej. Nie możesz tego przegapić

Już 25 kwietnia 2018 organizujemy 5. edycję Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych Rentowny Hotel. Wydarzenie to na dobre wpisało się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń hotelarskich. W tym roku odbędzie się w Złotych Tarasach w Warszawie.

2018-04-20 08:53:08

Organizowany przez nas po raz piąty Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych jest największym wydarzeniem w branży hotelarskiej w Polsce. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli i menedżerów hoteli: prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, szefów sprzedaży i marketingu. #RentownyHotel to jedyna konferencja w Polsce, podczas której uczestnicy dowiedzą się, jak pozyskać nowych gości bez zbędnych kosztów, otrzymają także Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej. Tylko u nas, specjalnie dla uczestników kongresu, odbędzie się premierowa prezentacja raportu „Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2018"!

Dlaczego powinieneś przyjechać na nasz kongres? Dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać gościa indywidualnego i biznesowego, a także poznasz pomysły na nowego gościa w Twoim hotelu i będziesz mógł dobrze przygotować swój obiekt na ich specyficzne wymagania. Poznasz minimum pięć sposobów, które wypromują w sieci zarówno duży, jak i mały hotel. Wiedza zostanie przekazana na przykładzie analizy dobrych i złych praktyk branżowych. Zastanawiasz się, jak tworzyć i prezentować klientom ofertę biznesową hotelu? Podczas kongresu otrzymasz wskazówki od ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak kalkulować i przedstawiać ceny oraz rabaty.

Podczas wydarzenia poruszymy również temat częstej rotacji pracowników i podpowiemy, jak ich motywować oraz jak skutecznie radzić sobie z kryzysami w zespołach o różnej wielkości. Poznasz sprawdzone systemy motywacyjne dla zespołów o zróżnicowanych kompetencjach. Eksperci z branży wyjaśnią też, co możesz zrobić od zaraz, żeby kształtować tylko pozytywne opinie pracowników o hotelu – tak, żeby sami chcieli u Ciebie pracować. Przy tym temacie należy poruszyć także wątek szybkiej i skutecznej rekrutacji krok po kroku, czyli jak i gdzie się ogłaszać oraz w jaki sposób rozmawiać z kandydatem, aby dobrze ocenić jego predyspozycje i zainteresować go współpracą.

Nie zabraknie również przykładów obiektów hotelowych, które maksymalnie wykorzystują swoją specyfikę i lokalizację do tworzenia ofert specjalnych. Przedstawimy Ci tajniki kalkulowania ofert, które będą zawsze rentowne, ponieważ uwzględniają wszystkie niezbędne typy kosztów. Dowiesz się m.in., jaki zwrot z inwestycji trzeba założyć oraz w jakim okresie czasu, żeby nie przeinwestować i zarabiać. Spojrzymy na koszty pod kątem biznesowym, czyli gdzie szukać realnych oszczędności bez utraty jakości. Ponadto wyjaśnimy, jak poprawić reputację hotelu i umiejętnie zarządzać opiniami gości w internecie, aby niepotrzebnie nie tracić sprzedaży.

Kongres to przede wszystkim jednak ludzie i inspirujące spotkanie. Za poszczególne bloki tematyczne odpowiadać będą starannie dobrani trenerzy związani z branżą. Eliza Kozica, dyrektorka sprzedaży Concordia Design, 17 lat zdobywała doświadczenie w branży eventowej, a przez 12 lat organizowała najlepsze wydarzenia. Wiedza, którą podzieli się Pani Eliza, przygotuje Ciebie i Twój obiekt na spotkanie z event managerem i agencją eventową. Dzięki prelekcji dowiesz się, jak skonstruować wyjątkową ofertę konferencyjną i dostosować swój obiekt do organizacji wielkich wydarzeń.

Adam Latek to CEO firmy doradczo-szkoleniowej Latek Hotels, hotelarz pasjonat, a także wykładowca akademicki w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, gdzie specjalizuje się w zarządzaniu hotelami. Od ponad 20 lat związany jest z branżą hotelarską, co sprawia, że dobrze wie, jak dotrzeć do różnych typów gości, jak zaprojektować ofertę hotelu do ich potrzeb i... wykorzystać potencjał drzemiący w Airbnb.

Maciej Straus jest CEO w hotelu Afrodyta**** Business & SPA, strategiem, audytorem i autorem procesów budowania wiarygodności i zarządzania reputacją marki hotelowej. W swojej prelekcji skupi się na tym, jak zarządzać zespołem, by ograniczyć rotację na trudnym rynku pracy i motywować swoich pracowników. Pan Maciej wykorzystuje swoją wiedzę, by zoptymalizować zyski ze sprzedaży w branży HoReCa.

Szymon Lisowski jest wiceprezesem i digital marketing consultantem w firmie konsultingowo-szkoleniowej Socjomania, specjalizuje się w realizacji działań marketingowych w kanałach digital. Przygotowuje strategie działań marek w internecie i pomaga w ich wdrażaniu. Dzięki uzyskania certyfikatu Digital Marketing Institute i Social Media Marketingu wie, jak zaplanować promocję Twojego obiektu w internecie. Zdając egzamin trenerski, uplasował się w pierwszej piątce najlepszych wyników na świecie. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu social media marketingu, digital marketingu, Facebook Ads, strategii digital i e-handlu.

Anna Nowakowska z branżą hotelarską i eventową związana jest od 15 lat. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Następnie związana z hotelem NARVIL**** Conference & Spa jako menedżer ds. kluczowych klientów, gdzie tworzyła również strategię sprzedażową i marketingową już na etapie budowy obiektu. Jest również jedną z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym od początku jego istnienia aż do grudnia 2017 r. sprawowała funkcję członka zarządu ds. edukacji.

Ireneusz Czerski od 2013 r. jest dyrektorem generalnym pięciogwiazdkowego hotelu Mikołajki, powstałego na Ptasiej Wyspie i półwyspie Jeziora Mikołajskiego w Mikołajkach. Odpowiedzialny za tę inwestycję od początku jej uruchomienia, czyli od sierpnia 2012 r., nadzorując ją w procesie przygotowania i budowy. Następnie od momentu otwarcia hotelu, tj. od września 2013 r., odpowiada za kompleksowe zarządzanie obiektem. Sprawia to, że jest to idealna osoba do przekazania wiedzy na temat maksymalnego wykorzystania lokalizacji, otoczenia i specyfiki Twojego obiektu.

Kongres to ponadto ponad 300 uczestników i możliwość wymiany doświadczeń również podczas kuluarowych rozmów. To także budowanie społeczności, którą łączy tematyka rentownego hotelu. Po udziale w naszej konferencji będziesz wiedział, jak wzorcowo prowadzić profile w sociach mediach, by w pełni wykorzystać potencjał Facebooka i Instagrama, przekonać swoich gości do składania rezerwacji online i utrzymywać z nimi kontakt również po wizycie. Nauczysz się też efektywnego zarządzania opiniami o Twoim hotelu, co wzmocni jego markę i będzie skutkowało zwiększeniem obrotów.

Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz na kongresie #RentownyHotel zaczniesz podejmować decyzje, które w pozytywny sposób wpłyną na integrację pracowników i sprawią, że unikniesz nieprzewidzianych sytuacji. Staniesz się także zauważalny na mapie obiektów szkoleniowo-konferencyjnych, dopasujesz się do najnowszych trendów w organizacji eventów i zwiększysz swoje przychody z usług konferencyjnych. Ponadto zaczniesz używać innowacyjnych rozwiązań i nowości, które pojawią się na rynku, co sprawi, że wykorzystasz potencjał w dotychczas niedostrzeganych metodach.

Przyjedź i zobacz, jak sprawdzone rozwiązania wpłyną na promocję, wizerunek i przyszłość Twojego hotelu. Szczegółowy harmonogram znajdziesz na stronie http://www.rentownyhotel.pl/. Do zobaczenia już 25 kwietnia!

ZNAJDŹ NAS: