Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Wybrano najlepsze wnętrza hotelowe w Polsce

Wybrano najlepsze wnętrza hotelowe w Polsce

1 marca 2018 w Warszawie, podczas targów Interior Design Forum, zostały ogłoszone wyniki Interior Design Awards - konkursu na najlepsze projekty wyposażenia wnętrz hotelowych w Polsce.

Ideą konkursu Interior Design Awards było wyłonienie najlepszych aranżacji wnętrz hotelowych w naszym kraju. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu zostało Stare Kino Cinema Residence w Łodzi zaprojektowane przez R Home Łukasz Rzepecki. Na drugim miejscu znalazł się Indigo Warsaw Nowy Świat (projekt 2Kul Interior Design). Trzecią nagrodę zdobył Novotel Poznań Centrum (projekt biura Tremend). Dodatkowo wyróżniono hotele: Pałac Nakomiady (Czuba Latoszek Architekci) i Bacówka Radawa & SPA (BLOK Architekci).

Jurorzy w swoich ocenach brali pod uwagę zarówno atrakcyjność wnętrza, unikatowość projektu, jak i jego dopasowanie do charakteru miejsca, w którym się znajduje. W jury zasiedli specjaliści, przedstawiciele mediów związanych zarówno z branżą hotelową, jak i wnętrzarską: Rafał Szubstarski, redaktor naczelny magazynu „Hotelarz”, Katarzyna Orlikowska, redaktor naczelna miesięcznika "Meblarstwo - Komponenty i Technologie", Maciej Podgórski, redaktor naczelny czasopisma „Biznes Hotel”, Anna Wachowiec, redaktor portalu myfloor.pl, Maria Gonta, wieloletni ekspert portalu polskaniezwykla.pl, Karolina Chodkowska, redaktor naczelna portalu mieszkaniezpomyslem.pl, oraz Ewa Fijałkowska, redaktor reprezentująca magazyn dla branży wyposażenia wnętrz „Ambiente”.

Targi Interior Design Forum, które były pomysłodawcą konkursu, to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży tekstylnej w Polsce. Podczas tegorocznej, 12. edycji najnowszą ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt polskich i zagranicznych marek z sektora tekstyliów domowych oraz kontraktowych, prezentując m.in. tekstylia okienne, wykładziny i tapety, tkaniny obiciowe, nakrycia stołowe, pościel i tekstylia łazienkowe. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 6 września w nowym miejscu – klimatycznych, loftowych wnętrzach Fabryki Koneser.

Więcej o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.interiordesignforum.pl

oraz na Facebooku: www.facebook.com/targitekstyliowdomowych/

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl