Kiedy siłownia w hotelu jest potrzebna?

Dział wellness bardzo prężnie się rozwija, ponieważ świadomość ludzi w zakresie dbania o zdrowie przez sport, dietę i masaże wciąż rośnie. Tendencja ta będzie się jeszcze długo utrzymywała, dlatego zdecydowanie warto inwestować w ten obszar, planując inwestycję hotelową. Coraz więcej osób pracuje biernie, siedząc, i dlatego w czasie wolnym, a także podczas urlopu szuka aktywnych form spędzania wolnego czasu.

2018-02-23 12:49:09

Planując infrastrukturę hotelu resortowego, powinniśmy wykorzystać dobrodziejstwa natury znajdujące się wokół obiektu. Jednak w Polsce pogoda nie pozwala na wszystkie aktywności ruchowe przez cały rok. Warto więc zaplanować strefę do ćwiczeń wewnątrz obiektu, która będzie dostępna niezależnie od warunków atmosferycznych. Natomiast w hotelu miejskim, biznesowym sale do ćwiczeń są potrzebne, aby nasz gość po całym dniu pracy mógł rozładować stres i emocje.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: