Na co zwrócić uwagę urządzając łazienkę hotelową?

Mówi się, że o prestiżu miejsca publicznego świadczą nie reprezentacyjne pomieszczenia, ale właśnie łazienka czy toaleta. Zaprojektowana nie tylko funkcjonalnie, ale też z pomysłem może być dużym atutem hotelu. Przez długie lata sam fakt udostępniania łazienki w pokoju był luksusem, teraz hotelarze muszą walczyć o uwagę klientów i zabiegać o nich również w tym obszarze.

2018-02-23 12:24:23

Nie można pominąć tego tematu, zwłaszcza że poziom wyposażenia pokoi hotelowych mamy już bardzo wysoki, a najmniejsze pomieszczenie i jednocześnie jeden z większych wydatków inwestycyjnych w takim obiekcie wciąż jest tematem wartym poruszania. Aktualnie widać kilka ciekawych trendów w projektowaniu łazienek hotelowych. Warto zastanowić się, zarówno na etapie planowania budowy hotelu, jak i przed kolejnym remontem, co wybrać, aby to pomieszczenie było modne przez kolejnych kilka lat. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na wwwn.biznes-hotel.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: