Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport ActiveMobi: gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego
  Format: pdf - 3,5 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Dwa wyjątkowe wyróżnienia dla hotelu Campanile Kraków

Dwa wyjątkowe wyróżnienia dla hotelu Campanile Kraków

Hotele znajdujące się w Polsce rzadko otrzymują tak prestiżowe nagrody. Tymczasem małopolski Campanile Kraków właśnie został wyróżniony znakiem "Experts' Choice Award", a więc Nagrodą Ekspertów przyznawaną przez międzynarodowy serwis opinii TripExpert. To nie wszystko. Hotel, którego właścicielem jest sieć Louvre Hotels Group ma teraz także tytuł "Best of Kraków TripExpert". Obiekt znajduje się w samym sercu Starego Miasta, tuż przy Plantach na ulicy św. Tomasza 34.

Zdobycie jakiejkolwiek nagrody TripExpert nie jest prostym zadaniem. Na całym świecie tylko niespełna dwa procent hoteli dostaje takie wyróżnienie. Jest ono oparte na analizie ponad milionie recenzji z 85 publikacji zajmujących się oceną obiektów. Co ciekawe, TripExpert stosuje zupełnie nowe podejście do ocen. Wykorzystuje bowiem jedynie opinie ekspertów z przewodników turystycznych, czasopism, gazet oraz innych cenionych źródeł. Dzięki temu ostateczna opinia jest bardziej wiarygodna.

Hotel Campanile Kraków został wyróżniony m.in. dzięki rekomendacji Lonely Planet, a więc międzynarodowego wydawnictwa zajmującego się tworzeniem przewodników. Obiekt przy ul. Św. Tomasza został wskazany jako jeden z najlepszych w całej Małopolsce. Campanile Kraków otrzymał także nagrodę Best of Kraków TripExpert. Jest to wybór recenzentów, którzy uważają, że jest to idealny wybór do zakwaterowania w grodzie Kraka. To także wyróżnienie, które jest sukcesem całego województwa małopolskiego. 

Hotel znajduje się w odległości 10 kilometrów od lotniska Kraków Balice. Dzięki centralnej lokalizacji zapewnia bezpośredni dostęp do wielu sklepów, barów, pubów i restauracji. Pokoje są przestronne i klimatyzowane. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienka z wanną i prysznicem. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotel posiada specjalny system, w którym można sprawdzić jego najnowsze oferty.

Codziennie rano na miejscu serwowane jest znakomicie oceniane śniadanie w formie bufetu. Hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Najpopularniejsze atrakcje turystyczne Krakowa są w bliskiej odległości. Po krótkim spacerze można zobaczyć bazylikę Mariacką, Sukiennice oraz Uniwersytet Jagielloński. Przejście z hotelu na Zamek Królewski na Wawelu zajmuje mniej niż kwadrans. Obiekt położony jest w odległości 1,2 km od starej dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz 700 metrów od głównego dworca kolejowego i autobusowego w Krakowie. Stare Miasto to świetny wybór dla osób, które interesują się staropolskim jedzeniem, restauracjami i historią. 

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl