Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa z nowym Dyrektorem Generalnym

Z początkiem lutego br. do zespołu Hotel Professionals Management Group dołączyła Magdalena Suliga, która objełą stanowisko Dyrektora Generalnego w zarządzanym przez spółkę HPMG hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

2018-02-12 12:03:06

Magdalena Suliga od ponad 20 lat związana jest z branżą hotelarską. Swoją karierę w sektorze rozpoczęła w  1996 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, gdzie objęła stanowisko menedżera w dziale rezerwacji. W latach 1998-2007 związana była z siecią InterContinental Hotels Group, pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży, marketingu i rezerwacji w hotelu Holiday Inn Gdańsk (obecnie hotel Scandic Gdańsk).

Następnie do 2008 r. pełniła funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Sofitel Grand Sopot, po czym podjęła współpracę z siecią Qubus Hotel, gdzie jako menadżer działu w hotelu Qubus Hotel Gdańsk odpowiedzialna była również za kwestie marketingowo-sprzedażowe. W latach 2011-2012  Magdalena Suliga, jako Dyrektor Hotelu, uczestniczyła w procesie przygotowania hotelu Focus Gdańsk do otwarcia. Zanim dołączyła do HPMG, od 2013 r. związana była z siecią hotelową Hilton Worldwide, pełniąc funkcję dyrektora generalnego w hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Magdalena dołączyła do naszego zespołu. Mieliśmy przyjemność współpracować z Magdeleną w hotelu Holiday Inn w Gdańsku, gdzie mogliśmy poznać jej pasję i profesjonalizm. Serdecznie witamy Magdalenę w naszej rodzinie i życzymy pomyślności i sukcesów – komentuje Alex Kloszewski, partner w Hotel Professionals Management Group. W imieniu swoim oraz zespołu pragnę podziękować Rafałowi Rosiejakowi, Dyrektorowi Generalnemu w okresie otwarcia, którego misją było przygotowanie obiektu do funkcjonowania oraz pomyślnego wprowadzenia hotelu na rynek. Rafał wkrótce powróci do Warszawy i będzie realizował kolejne projekty Hotel Professionals.

ZNAJDŹ NAS: