Dobre praktyki w zarządzaniu projektami eventowymi

Już 29 stycznia odbędzie się szkolenie z nowego cyklu edukacyjnego MPI - Meeting Professional Excellence Classes (MPEC). Warsztat "Dobre praktyki w zarządzaniu projektami eventowymi" jak sobie pomóc ogarnąć" odbędzie się w Kreatywnym Centrum Eventowym Concordia Design.

2018-01-19 09:26:07

Udział w warsztacie zapewni uczestnikom kompleksową wiedzę do zarządzania projektami a także możliwość poznania użytecznych narzędzi m.in. do analizy ryzyka, planowania harmonogramu czy monitoringu projektu. Warsztaty prowadzone będą w dynamicznej formie przez Trenera Marka Romanowicza, który posiada ponad 16-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami na stanowiskach kierowniczych, jest autorem wielu publikacji a także, prywatnie, miłośnikiem wypraw w Himalaje.  Uczestnicy warsztatu otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w ramach projektu MPEC - MPI Poland Chapter. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęło Poznań Convention Bureau.

Dzięki udziale w tym warsztacie uczestnicy dowiedzą się, na czym polega kompleksowe podejście do zarządzania projektami i jakie są tu najlepsze praktyki. Poznają i przećwiczą przydatne narzędzia, min. w zakresie analizy ryzyka, planowania harmonogramu czy monitoringu projektu. To będzie praktyczny, interaktywny warsztat, który da wam możliwość przećwiczenia konkretnych, branżowych przykładów, a każde takie ćwiczenie będzie dokładnie omówione. Aktywne i pełne uczestnictwo w tym szkoleniu da wam możliwość zastosowania zdobytej wiedzy i doświadczenia w waszej codziennej pracy zawodowej. Dzięki szkoleniu, uczestnicy będą w stanie ogarnąć każdy chaos, jaki niejednokrotnie towarzyszy pracy event managera. 

Szkolenie  poprowadzi Marek Romanowicz, trener z szesnastoletnim doświadczeniem we współpracy z organizacjami. Zajmuje się również zarządzaniem projektami, konsultingiem oraz coachingiem menadżerskim. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Praktykę zawodową zdobywał w dwóch międzynarodowych koncernach: ABB i Daewoo, gdzie zajmował stanowisko kierownicze. Absolwent licznych szkoleń trenerskich i coachingowych (Szkoła trenerów prorozvoyovo, House of Skills, Wszechnica UJ). Posiada certyfikat w zakresie zarządzania projektami Prince 2 Practitioner oraz Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju, wydany przez Edexcel i SKiTZ MATRIK. Posiada szerokie doświadczenie jako kierownik merytoryczny projektów szkoleniowych. Autor wielu publikacji w magazynach takich, jak „Personel i Zarządzanie”, „Personel Plus”.

ZNAJDŹ NAS: