Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

HoReCup AICR Warszawa gotowa do rywalizacji

HoReCup AICR Warszawa gotowa do rywalizacji

Przed Świętami, w Sound Garden Hotel w Warszawie, odbył się pierwszy oficjalny trening, ligowej drużyny tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa - efekt współpracy hotelarzy i partnerów branży, dzięki której "spotkanie przy stole" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Członkowie drużyny przekonują, że dzięki tej inicjatywie, pomysły i relacje, które często rodzą się w jednym środowisku, mają szansę przetrwać i być pielęgnowane, mimo zmieniających się kierunków dróg zawodowych. Realizują wspólną pasję sportową, promują najbardziej towarzyską dyscyplinę sportu wśród zawodowych kolegów. Dzięki wsparciu i inspiracji naszego trenera Przemka Sałacińskiego i zaprzyjaźnionej drużyny Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, mamy ambicję zapracować na godne pochwały wyniki sportowe.

Inicjatorami powstania i opiekunami drużyny, a także aktywnymi zawodnikami są Marcin Gałązka i Miłosz Stanisławski. Pełny skład drużyny: 

http://ligi.mzts.pl/druzyna/4/29/304/horecup-aicr-warszawa/

Gośćmi na treningu byli przede wszystkim bliscy oraz zawodowi koledzy graczy. Specjalnie dla nich przygotowane zostały pokazowe gry, w których udział wziąć Przemysław Sałaciński, brązowy medalista Mistrzostw Europy i Polski w Ping-Pongu / Zawodnik I-Ligi w UKS VICTORIA REPRO Płock / Trener HoReCup – AICR. Przemkowi towarzyszył kolega z klubu UKS VICTORIA REPRO Płock, Jan Olek. Na treningu obecny był również Miłosz Redzimski. Ten jedenastolatek jest m.in. Mistrzem Polski Młodzików 2017 / wielokrotnym zdobywcą najwyższych tytułów na ogólnopolskich oraz europejskich imprezach tenisowych / Zawodnik Bogoria Grodzisk Mazowiecki (Drużynowy Mistrz Polski i Ćwierćfinalista Pucharu ETTU 2016/2017). Miłoszowi towarzyszył Paweł Szeliński, koordynator Akademii Tenisa Stołowego w klubie Bogoria. 

Podczas treningu, drużyna odebrała oficjalne stroje od swojego sponsora Salesianer Miettex, reprezentowanego przez Roberta Żołędziewskiego, polskiego aktora znanego z głównych ról w filmach m.in. Rh+, Skorumpowani czy Tajemnica Westerplatte. Na najmłodszych czekały zdrowe niespodzianki, a także możliwość skrzyżowania rakiet z najmłodszym mistrzem.

HoReCup jest inicjatywą amatorskiej ligi sportowej branży HoReCa powołaną do życia w 2015 roku przez Miłosza Stanisławskiego wraz Zespołem  Sound Garden Hotel #SoundTeam. Od tego czasu w barwach HoReCup zorganizowaliśmy kilkanaście turniejów Tenisa Stołowego, w których wzięli udział Hotelarze, Restauratorzy oraz Partnerzy branży HoReCa. Najbardziej aktywnym zawodnikom zaproponowaliśmy stworzenie wspólnej drużyny w przedsionku profesjonalnego świata Tenisa Stołowego - V lidze Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. W porozumieniu z Dyrektorami hoteli w Polsce niebawem wystartują również rozgrywki między hotelami - "HoReCup Hotel Challenge” 

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl