Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

IBB Hotel Collection powiększy się o ekskluzywny hotel w Gdańsku

IBB Hotel Collection powiększy się o ekskluzywny hotel w Gdańsku

IBB Hotel Collection rozwija się bardzo dynamicznie w Europie. Już wkrótce planuje otwarcie kolejnego hotelu w Polsce, na Długim Targu, w sercu starówki Gdańska, dzięki czemu poszerzy swoje portfolio do trzech hoteli w Polsce. Sieć IBBHC już teraz prowadzi aktywną działalność w segmencie hoteli biznesowych i wakacyjnych w Polsce, Niemczech, Hiszpanii oraz na Malcie i ma ambitne plany dalszej ekspansji.

Grupa IBB Hotel Collection jest zainteresowana dalszym intensywnym rozwojem. Dynamiczna sieć hotelowa powiększa się właśnie o kolejny obiekt hotelowy, tym razem w Gdańsku. W Trójmieście otworzy już niebawem elegancki zabytkowy hotel miejski, który będzie zarządzany przez sieć w ramach długookresowej umowy dzierżawy.

Nowy obiekt będzie usytuowany w samym sercu pięknego Starego Miasta Gdańsk, na rogu turystycznych ulic Długi Targ i Mieszczańska, naprzeciwko Fontanny Neptuna. Pod ścisłym nadzorem konserwatora trzy zabytkowe kamienice, w ciągu ostatnich miesięcy, zamieniły się w wyjątkowy i komfortowy 4-gwiazdkowy hotel. Wszystkie charakterystyczne elementy zewnętrznej elewacji zostały starannie zachowane, jednak wnętrza będą nowoczesne i jednocześnie przytulne. Goście będą mieli do swojej dyspozycji 89 pokoi oraz komfortowy apartament. Bez wątpienia jest to wyjątkowa i jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. 

- IBB Hotel Długi Targ adresowany jest do szerokiego grona gości szukających odrobiny komfortu. Wierzymy, że w naszym hotelu będą dobrze czuli się zarówno turyści odwiedzający Gdańsk, jak i goście biznesowi, młodzi i starsi. Nie jesteśmy hotelem butikowym, ale też nie turystycznym. Hotel będzie zarówno nowoczesny, jak i w pewnym stopniu konserwatywny. Uważamy, że nasi goście przede wszystkim przyjeżdżają, aby podziwiać piękno Gdańska i hotel z tym pięknem nie konkuruje. Jest zaś sam w sobie perłą architektury hanzeatyckiej, pozostając bez konkurencji. Jednym zdaniem, ugościmy każdego gościa o nieco zasobniejszej kieszeni, otaczając go jakością naszych usług i atmosferą gdańskiej starówki, tego w dżinsach i tego pod krawatem -  mówi Adam Trybusz, prezes spółki zarządzającej obiektem.

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl