Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

W hotelach Hilton rozpoczęła się promocja świąteczna - ceny niższe o nawet 25% w ponad 200 lokalizacjach

Zima nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią sezon świąteczny. Polacy coraz chętniej decydują się na wycieczkę zagranicę właśnie w tym okresie, aby uciec przed mrozem i bożonarodzeniową gorączką przygotowań i zakupów. Czasami chcą skorzystać ze świątecznej atmosfery wybierając się na zakupy do Londynu lub na jarmarki świąteczne do Berlina. Bez względu na to, którą opcję wybierasz, zimowa promocja w hotelach Hilton to idealna okazja, aby zarezerwować wycieczkę właśnie teraz.

Już dziś, w hotelach Hilton, można skorzystać z zimowej wyprzedaży, która potrwa do 31 stycznia 2017 r. i obejmie ponad 400 hoteli marki Hilton, w tym Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn, zlokalizowanych na terenie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Rezerwacja w trakcie promocji gwarantuje zniżki nawet do 25% ceny i obowiązuje pobyty aż do 31 grudnia 2018.

Więcej informacji na temat zimowej wyprzedaży znajduje się na stronie: www.hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny. Dodatkowe oszczędności można uzyskać dołączając do programu lojalnościowego Hilton Honors, który ma już ponad 65 milion członków na całym świecie. Do programu można dołączyć na stronie hiltonhonors.com.

Zimowa wyprzedaż marki Hilton pozwala zaoszczędzić do 20% oraz dodatkowe 5% dla wszystkich członków programu lojalnościowego Hilton Honors. Liczba pokoi objętych promocją jest ograniczona. Członkowie Programu Hilton Honors mogą otrzymywać nawet do 25% zniżki od najlepszych stawek w hotelach biorących udział w zimowej wyprzedaży sieci Hilton. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 największych marek sieci Hilton.

Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez preferowane kanały Hilton, mają dostęp do dodatkowych benefitów, w tym ekskluzywnej zniżki dla członków programu, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi i możliwość korzystania z narzędzi dostępnych wyłącznie za pośrednictwem mobilnej aplikacji Hilton Honors, w tym cyfrowego klucza, za pomocą którego użytkownicy mogą zameldować się i uzyskać dostęp do swojego pokoju.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl