Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Za nami pierwsze Posiedzenie Rady Hoteli po połączeniu Polish Prestige Hotels i Heritage Hotels Poland

Za nami pierwsze Posiedzenie Rady Hoteli po połączeniu Polish Prestige Hotels i Heritage Hotels Poland

W dniach 5-7 listopada w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim odbyło się pierwsze Posiedzenie Rady Hoteli połączonych Fundacji. Program obejmował takie elementy jak przedstawienie skonsolidowanej Fundacji, członków Rady Hoteli, podsumowanie działań wspierających hotele członkowskie w wybranych obszarach, prezentacja aplikacji mobilnej oraz rozwój programu lojalnościowego Prestige Club.

Nowe zasady Polish Prestige Hotels wymagały również opracowania formuły audytu jakości usług PPH – badania sprawdzającego poziom świadczonych usług w hotelach członkowskich oraz  zatwierdzenia almanachu obowiązków hoteli i obiektów zrzeszonych w Fundacji.

- Z przyjemnością mogę przyznać, że udało nam się wypracować wspólne stanowisko i przyjąć decyzje kierunkowe dla pracy Zarządu w obszarach budowy marki, strategii marketingowej oraz komunikacji. – mówi Krzysztof Jędrocha, Prezes Zarządu Fundacji Polish Prestige Hotels.

Podczas Posiedzenia odbyły się również prelekcje i wykłady, m.in. na temat fuzji i budowy marki, istoty hoteli luksusowych i butikowych,  poprawy poziomu sprzedaży i marketingu, hotelarstwa łatwego w sprzedaży czy przydatnych dla naszej branży startupów. W czasie obrad pracownicy działów marketingu i sprzedaży wzięli udział w 8-godzinnych warsztatach Revenue Management przygotowanych dla hoteli PPH.

Frekwencja była na bardzo wysokim poziomie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że termin Posiedzenia wypadał w jednym z najbardziej konferencyjnych miesięcy. Dodatkowo w wydarzeniu uczestniczyło kilka obiektów niezrzeszonych oraz firmy – Partnerzy Posiedzenia. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział prawie 100 osób.

Wieczorne kolacje przygotowywane przez szefów kuchni hotelu Krasicki i hotelu Dwór Sieraków; Krzysztofa Mazurka i Janusza Fic, były okazją do rozpieszczania zmysłów oraz wzajemnego poznania i integracji – uczestnicy mieli sposobność spróbować dań w myśl Vodka and food pairing, czyli parowania wódki Dwór Sieraków z potrawami.

Niebanalny pomysł spotkał się z zainteresowaniem zebranych, a pomysłodawcy i twórcy tej atrakcji niejednokrotnie usłyszeli brawa i wyrazy uznania. Partnerami listopadowego Posiedzenia Hoteli byli: KOSService Group, Eltrix, Basilur, KConsult, Barbat, Wine4you, Dom Wina. Kolejne tego typu wydarzenie zostało zaplanowane na wiosnę 2018 r. 

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl