Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Marka Tork i firma Essity świętują Światowy Dzień Mycia Rąk

Marka Tork i firma Essity świętują Światowy Dzień Mycia Rąk

Naszymi dłońmi możemy zmieniać świat na lepsze. Marka Tork, podobnie jak w ubiegłych latach, aktywnie bierze udział w obchodach Światowego Dnia Mycia Rąk, który przypada na 15 października. Rozpowszechnianie wiedzy na temat wielkiego znaczenia dbałości o higienę rąk stanowi niejako misję marki.

Mycie dłoni jest jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod ograniczenia liczby infekcji. Poprzez niezwykle prostą czynność możliwe jest efektywne stosowanie profilaktyki zdrowotnej. Wyniki raportu SCA Hygiene Matters wskazują, że kobiety myją dłonie średnio 9,5 razy w ciągu dnia, natomiast mężczyźni 7,6 razy dziennie. Badania wykazały, że 80% osób mając brudne dłonie odczuwa dyskomfort w kontaktach towarzyskich. Warto również pamiętać, że 20% infekcji dróg oddechowych (np. przeziębienia) można uniknąć poprzez regularne mycie rąk.

- Oferta marki Tork jest niezwykle bogata w produkty przeznaczone do utrzymania higieny rąk. Idealnie wpisuje się w potrzeby branży HoReCa oraz publicznego segmentu rynku: biur, szpitali i szkół. Wszystkie nasze produkty spełniając najwyższe światowe standardy znacznie ułatwiają utrzymywanie higieny. Naszą misją jest podkreślanie wagi tego ogromnie istotnego zagadnienia. W tym celu stale prowadzimy badania i aktywnie działamy przygotowując różnorodne materiały dotyczące czystości rąk – mówi Wojciech Nizio, Brand Communication Manager, Essity.

W Światowy Dzień Mycia Rąk marka Tork, posiadając wiedzę w zakresie higieny, zwraca uwagę, że mycie rąk ma wielką siłę, ponieważ jest jednym z najważniejszych narzędzi do walki z drobnoustrojami, z którymi nasze dłonie codziennie mają kontakt. Ponadto działania Tork służą też przypomnieniu, że odpowiednia higiena rąk nie tylko chroni nasze zdrowie, ale także ułatwia budowanie kontaktów biznesowych i ma ogromne znaczenie w miejscu pracy. Zwiększanie świadomości i wskazanie, dlaczego, kiedy, jak i gdzie należy myć ręce jest jednym z najważniejszych aspektów dbania o poprawę zdrowia na świecie. Firma Essity wraz z marką Tork dokładają wszelkich starań, aby poprawić poziom higieny rąk, zachęcając do regularnego i właściwego ich mycia. Skupiając się na tak prozaicznej czynności możliwa jest zmiana nawyków oraz świadomości społeczeństwa, a czyste ręce stanowią podstawę w tworzeniu bardziej zrównoważonego i zdrowego środowiska.

Filmy z okazji Światowego Dnia Higieny Rąk:

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Tork:

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl