Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Joanna Garner na czele hotelu Hampton by Hilton Oświęcim

Joanna Garner na czele hotelu Hampton by Hilton Oświęcim

01 sierpnia 2017 r. ruszyło biuro pre-opening nowego hotelu marki Hampton by Hilton zarządzanego przez firmę Hotel Professionals Management Group. Dyrektorem nowego obiektu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 r. została Joanna Garner.

Joanna na stanowisku Dyrektora Generalnego otwierała hotele sieci Qubus – w Kielcach w 2006 r. oraz Bielsku-Białej w 2009 r. Karierę w sektorze hotelarskim rozpoczynała w Polsce w 1994 r., obejmując stanowiska recepcyjne. Następnie swoje doświadczenie zdobywała w Anglii, gdzie przez 8 lat pracowała na stanowiskach zarządczych, zarówno w obiektach sieciowych, jak i prywatnych, w tym między innymi jako manager Hotelu Holiday Inn Express.

W latach 2013-2016 Joanna pełniła rolę dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu Olympic w Ustroniu, a w roku 2017 podjęła się zarządzania Pałacem Bonerowskim w Krakowie.

„Doświadczenie Joanny w procesie przygotowania do otwarcia nowych obiektów, jest dla nas niezwykle ważne, w szczególności w przypadku takiego produktu jakim jest Hampton by Hilton Oświęcim. Jako pierwsi wprowadzamy na ten rynek jakość i standard sieciowy – znajomość procesu „pre-openingu” jest w tym przypadku kluczowa, a udokumentowane kompetencje zarządcze Joanny przełożą się na sukces projektu. Za miesiąc planujemy rozpoczęcie rekrutacji pozostałego personelu hotelu.” – komentuje Guy Simmons, Dyrektor Operacyjny i Partner w spółce Hotel Professionals Management Group.

Hotel Hampton by Hilton Oświęcim położony w sercu miasta, tuż przy wjeździe do Starego Miasta, zaoferuje swoim gościom 120 komfortowych pokoi, restaurację, lobby bar oraz trzy sale konferencyjne. Obok obiektu w Gdańsku Oliwie to już drugi hotel marki Hampton zarządzany przez spółkę Hotel Professionals Management Group.

Więcej o Hotel Professionals: www.hotelprofessionals.pl

Więcej o Hampton by Hilton Oświęcim: www.hampton.pl

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl