Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport ActiveMobi: gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego
  Format: pdf - 3,5 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Joanna Garner na czele hotelu Hampton by Hilton Oświęcim

Joanna Garner na czele hotelu Hampton by Hilton Oświęcim

01 sierpnia 2017 r. ruszyło biuro pre-opening nowego hotelu marki Hampton by Hilton zarządzanego przez firmę Hotel Professionals Management Group. Dyrektorem nowego obiektu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 r. została Joanna Garner.

Joanna na stanowisku Dyrektora Generalnego otwierała hotele sieci Qubus – w Kielcach w 2006 r. oraz Bielsku-Białej w 2009 r. Karierę w sektorze hotelarskim rozpoczynała w Polsce w 1994 r., obejmując stanowiska recepcyjne. Następnie swoje doświadczenie zdobywała w Anglii, gdzie przez 8 lat pracowała na stanowiskach zarządczych, zarówno w obiektach sieciowych, jak i prywatnych, w tym między innymi jako manager Hotelu Holiday Inn Express.

W latach 2013-2016 Joanna pełniła rolę dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu Olympic w Ustroniu, a w roku 2017 podjęła się zarządzania Pałacem Bonerowskim w Krakowie.

„Doświadczenie Joanny w procesie przygotowania do otwarcia nowych obiektów, jest dla nas niezwykle ważne, w szczególności w przypadku takiego produktu jakim jest Hampton by Hilton Oświęcim. Jako pierwsi wprowadzamy na ten rynek jakość i standard sieciowy – znajomość procesu „pre-openingu” jest w tym przypadku kluczowa, a udokumentowane kompetencje zarządcze Joanny przełożą się na sukces projektu. Za miesiąc planujemy rozpoczęcie rekrutacji pozostałego personelu hotelu.” – komentuje Guy Simmons, Dyrektor Operacyjny i Partner w spółce Hotel Professionals Management Group.

Hotel Hampton by Hilton Oświęcim położony w sercu miasta, tuż przy wjeździe do Starego Miasta, zaoferuje swoim gościom 120 komfortowych pokoi, restaurację, lobby bar oraz trzy sale konferencyjne. Obok obiektu w Gdańsku Oliwie to już drugi hotel marki Hampton zarządzany przez spółkę Hotel Professionals Management Group.

Więcej o Hotel Professionals: www.hotelprofessionals.pl

Więcej o Hampton by Hilton Oświęcim: www.hampton.pl

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl