Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport ActiveMobi: gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego
  Format: pdf - 3,5 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Hotel Professionals powiększa zespół

Z początkiem sierpnia br. do zespołu Hotel Professionals dołączy Małgorzata Lewandowska, która obejmie stanowisko Project Managera. Małgorzata jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów z zakresu nieruchomości European Business School Universität für Wirtschaft und Recht. Z rynkiem nieruchomości komercyjnych, w tym między innymi nieruchomości mieszkaniowych pod wynajem, związana jest od 5 lat.

W Hotel Professionals Małgorzata Lewandowska odpowiedzialna będzie za prowadzenie projektów, ze szczególnym uwzględnieniem projektów w zakresie dynamicznie rozwijających się w Polsce sektorów pokrewnych do typowego hotelarstwa, w tym sektorów nowej generacji hosteli i domów studenckich/akademików, domów seniora czy sektora inwestycji mieszkaniowych pod wynajem. Ponadto Małgorzata wesprze zespół w zakresie opracowywania Studiów Wykonalności i Memorandów Inwestycyjnych, przygotowania prognoz i analiz finansowych, jak również sporządzaniu raportów dotyczących rynku nieruchomości hotelowych.

- Jesteśmy szczęśliwi z nawiązania współpracy z Małgosią, w szczególności, że mieliśmy już okazję poznać jej profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem pewien, że wiedza i pasja Małgosi pomoże zespołowi Hotel Professionals stać się jeszcze lepszym i silniejszym partnerem dla naszych Klientów, do czego jako zespół zawsze dążymy – komentuje Alex Kloszewski, Dyrektor Zarządzający Hotel Professionals.

Hotel Professionals to zespół doradców oferujących innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Hotel Professionals oferuje klientom kompleksowy zakres usług doradztwa na każdym etapie inwestycji hotelowej oraz poprzez siostrzaną spółkę - Hotel Professionals Management Group - szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. Hotel Professionals specjalizuje się również w doradztwie w zakresie infrastruktury towarzyszącej obiektom hotelowym tj. SPA, centra konferencyjne, kongresowe i wystawiennicze, bary i restauracje, czy kasyna. Zespół Hotel Professionals brał udział we wprowadzeniu na polski rynek ponad 15 hoteli sieciowych.

Więcej o Hotel Professionals: www.hotelprofessionals.pl

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #HoReCa, #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl