Kolejna grupa polskich menedżerów hoteli coraz bliżej dyplomów. Dołącz do nich!

"Menedżer Hotelu" - pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej - cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. Niebawem kolejny rocznik odbierze dyplomy, potwierdzające najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi. Chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona? Już dziś wyślij wniosek rekrutacyjny! Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii rozpoczyna nabór do kolejnej edycji.

2017-07-21 12:19:02

Menedżer hotelu to 2 semestry i 198 godzin wysokospecjalistycznych zajęć, prowadzonych przez największe nazwiska w branży. To właśnie one przyciągnęły do Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii hotelarzy z całej Polski. „Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem” Te słowa J. D. Rockefeller’a pozostają nadal żywe – mówi Marcin Ziobro, dyrektor generalny Hilton Garden Inn Kraków Airport i współtwórca programu „Menedżera Hotelu”. – O sukcesie hotelu decyduje przede wszystkim to, czy menedżer będzie umiał zmotywować zespół, zorganizować jego pracę, wprowadzić innowacje i zadbać o promocję. Do tej pory wydawało się, że trzeba się z tym urodzić. Nasze studia pokazują, że można się tego nauczyć i to w krótkim czasie – dodaje.

WSTiE dostrzegła, że branża turystyczna zmienia się tak dynamicznie, że trzeba stale śledzić trendy i odrzucić pokusę pracowania na raz stworzonym programie. Współpracujący z placówką eksperci-praktycy dbają o to, aby zajęcia były w pełni praktyczne i jak najbardziej aktualne. Każdego roku program jest modyfikowany i dostosowywany do tego, co aktualnie dzieje się na rynku. Chodzi nam o to, by uczestnicy nie otrzymywali wiedzy czysto „książkowej”. Kończąc nasze studia menedżer ma być wyposażony w niezbędne narzędzia, pozwalające od razu opracować i wdrożyć zmiany, mogące podnieść skuteczność zarządzania hotelem – dodał dr Bartłomiej Walas, współtwórca programu oraz dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE. – Program zajęć obejmuje więc nie tylko klasyczne zagadnienia dotyczące marketingu, ale także aspekty prawne, finansowe, PR-owe, dotyczące przemysłu spotkań. Takiego kompleksowego połączenia nie próbowała przed nami żadna inna uczelnia.

Do obecnie trwającej edycji „Menedżera Hotelu” zrekrutowano komplet słuchaczy - 21 osób. Wśród nich znaleźli się menedżerowie hoteli, przedstawiciele pozostałej kadry zarządzającej oraz właściciele firm hotelarskich z różnych stron Polski. W związku z licznymi zapytaniami i ogromnym zainteresowaniem, rozpoczęto nabór do kolejnej edycji programu. Aktualnie trwa nabór wniosków i przyjmowanie zgłoszeń.

Więcej informacji: http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe

ZNAJDŹ NAS: