Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Jak ochronić swój hotel przed wypowiedzeniem najmu?

Niejednokrotnie zdarza się, że obiekt, w którym prowadzimy hotel, nie jest naszą własnością, a jedynie udostępniony nam został w tym celu przez właściciela, zapewne najczęściej na podstawie umowy najmu. Hotelarze mają różne obawy związane z takimi umowami. Nasuwają się pytania: czy dostatecznie są zabezpieczeni przed wypowiedzeniem ze strony właściciela? Czy będą mogli taką umowę przedłużyć, a jeśli tak, to na jakich warunkach? Co się stanie z nakładami poczynionymi w lokalu, jeśli umowa nie ulegnie jednak przedłużeniu? Co może najemcy grozić, gdy zmieni się właściciel? Na co w tym zakresie szczególnie zwracać uwagę, zawierając umowę najmu z właścicielem obiektu? Czy są jakieś kwestie pozabiznesowe, przy których hotelarz w negocjacjach powinien bezwzględnie obstawać, a co można sobie odpuścić?

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników biznes-hotel.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel,
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl