Biznes Hotel
KATEGORIE
V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2018 r.
  Format: pdf - 347,99 KB
  Pobierz plik
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Outsourcing w hotelu. Jak podchodzić do rynku profesjonalnych usług biznesowych?

W dojrzałych organizacjach powszechnym zwyczajem kadry menedżerskiej jest outsourcowanie procesów biznesowych. Wykonywanie określonych prac zewnętrznymi siłami stanowi naturalny skutek rozwoju, a u jej podstaw leży zazwyczaj chęć ograniczenia kosztów generowanych w trakcie działalności operacyjnej oraz inwestycyjnej. Hotel jest szczególnym przykładem aktywności skupiającej w ramach jednej organizacji wiele różnorodnych procesów opartych przede wszystkim na świadczeniu usług. To zarazem niezwykle ciekawy obiekt do obserwacji, bowiem w stosunkowo niewielkiej skali i w sposób zrozumiały prezentuje szerokie spektrum działań, które składają się na core biznesowy, jakim jest świadczenie usługi hotelowej. W tym artykule chciałbym Państwu przedstawić kilka kluczowych zagadnień, które są niezwykle istotne w przypadku rozważań o outsourcingu procesów biznesowych.

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników biznes-hotel.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel,
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Krzysztof Kogut
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl