Findbed.pl - innowacyjna wyszukiwarka noclegów

Na rynku hotelarskim debiutuje właśnie Findbed - pierwszy w Polsce serwis internetowy, który pozwala wyszukać nocleg po cenie zasugerowanej przez użytkownika. Rozwiązanie jest skierowane do wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i wysoką jakość obsługi, ale nie chcą za nią przepłacać.

2015-12-08 08:52:18

Findbed.pl to platforma internetowa, która pozwala szybko i łatwo zaproponować swoją cenę za nocleg. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, użytkownik strony określa ilość osób, miejscowość, termin przyjazdu i to co najważniejsze, czyli cenę jaką jest w stanie przeznaczyć za dobę. Wypełniony formularz jest następnie przesyłany do obiektów znajdujących się w bazie. Osoby decyzyjne w obiektach wypoczynkowych mają możliwość odrzucenia oferty lub jej akceptację.
Po kilku godzinach, osoba poszukująca noclegu za pośrednictwem Findbed.pl otrzymuje pełną listę obiektów, które zaakceptowały proponowane warunki cenowe. Następnie użytkownik, powołując się na numer referencyjny ogłoszenia kontaktuje się z wybranym obiektem i dokonuje rezerwacji.
Findbed nie wymaga od użytkownika skomplikowanej rejestracji, jedyne dane które potrzebuje serwis to adres e-mail. Findbed chroni tożsamość użytkownika i nie przekazuje tych danych obiektom noclegowym.

ZNAJDŹ NAS: